معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی:

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با تأکید بر توسعه هوشمند که تنها راه تولید محصولات پر ارزش پتروشیمی از مسیر تولید محصولات اولیه نفت و گاز است، گفت: مصرف خوراک پتروشیمی‌ها در پایان سال ۱۴۰۵، معادل ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت‌خام در روز خواهد بود.

در ۹ ماهه امسال صورت گرفت؛

پتروشیمی بندرامام در ۹ ماه امسال بیش از ۳.۵ میلیون تن انواع محصول شیمیایی و پتروشیمیایی را تولید کرد.

مدیرعامل پترول:

مدیرعامل شرکت پترول از ارتقای رتبه جهانی ایران از دوازدهم به نهم در زمینه تولید سولفات پتاسیم با بهره‌برداری از واحد سولفات پتاسیم ارومیه خبر داد.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی:

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر نقش تأثیرگذار این شرکت در رفع چالش‌های صنعت پتروشیمی تأکید کرد و گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی روند پیشرفت طرح‌ها را تسهیل می‌کند.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس:

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از راه‌اندازی فاز دوم پتروشیمی ایلام به دست متخصصان داخلی خبر داد و گفت: ۷۱ درصد تجهیزات این فاز از شرکت‌های داخلی تأمین شده است.

با هدف عمل به مسئولیت اجتماعی انجام می‌شود

هلدینگ خلیج فارس در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، پنج پروژه خدمات‌محور با اعتبار حدود ۳۰۰ میلیارد ریال را برای سال ۹۹ در دستور کار قرار داده است.


تفاهم‌نامه ساخت ۲۳۰ واحد مسکونی مددجویی میان شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس با کمیته امداد امام‌خمینی (ره) امضا شد.


عضو کمیسیون انرژی مجلس:

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به نقش مؤثر پتروشیمی‌ها در شرایط تحریمی کنونی اشاره کرد و گفت: معتقدم پتروشیمی‌ها در شرایط تحریمی به نوعی برطرف‌کننده بعضی از مشکلات اقتصادی کشور هستند.

شرکت پژوهش پتروشیمی و پژوهشگاه شیمی در سه شاخه توسعه دانش‌فنی MTO ،PDH و ACN مشارکت و همکاری‌های دوجانبه خواهند داشت.

رکورد تولید اوره و آمونیاک مجتمع پتروشیمی پردیس در فروردین‌ماه امسال ثبت شد.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی:

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در خط لوله اتیلن غرب با تشریح آخرین وضع پیشرفت این خط لوله از آغاز عملیات اجرایی ساخت فاز سوم آن خبر داد.