وزیر نفت:

وزیر نفت گفت: عده‌ای ۴۰ سال است تلاش می‌کنند تولید نفت ایران از روزانه ۴ میلیون بشکه بالاتر نرود. و سعی کردند افراد زیادی را از هستی ساقط کنند تا نگذارند تولید نفت ایران از ۴ میلیون بشکه در روز بالاتر رود.

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت نفت:

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران گفت: از نظر فنی و مخزنی، بازگشت ایران به تولید حداکثری نفت خام امکان‌پذیر است.


رئیس دانشکده مهندسی نفت سهند:

رئیس دانشکده مهندسی نفت سهند گفت: با اجرایی شدن طرح توسعه میدان سروش، ضریب بازیافت این میدان از ۶ درصد کنونی به بیش از ۱۰ درصد می‌رسد.


مجری طرح توسعه میدان آذر:

میدان نفتی آذر به‌تازگی آزمون ۲۱ از ۲۸ روز تولید ۶۵ هزار بشکه‌ای را با موفقیت پشت سر گذاشته و فاز نخست توسعه آن در آستانه بهره‌برداری رسمی قرار گرفته است.

مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب:

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آمادگی این شرکت برای توقف کاهش تولید تکلیفی نفت و افزایش تولید به میزان پیش از تحریم خبر داد.


وزیر نفت خبرداد:

وزیر نفت از ایجاد ظرفیت‌های تازه در بخش فروش و انتقال نفت، دریافت پول نفت و بخش پیمانکاری در دوران تحریم خبر داد و گفت: اگر شرکت‌های خارجی بیایند با آنها همکاری می‌کنیم، اما بر پایه جدید.


با استقرار دکل ۷۴ فتح ملی حفاری

شرکت ملی حفاری تحت قرارداد مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، دستگاه حفاری سنگین ۷۴ فتح را در موقعیت میدان نفتی نام‌آوران مستقر و راه‌اندازی کرده است.


مدیرعامل گروه اویک:

مدیرعامل گروه اویک، از پایان موفقیت‌آمیز آزمون عملکردی ۲۱ از ۲۸ روز تولید نهایی نفت‌خام در میدان آذر خبر داد و گفت: با توجه به پیشرفت ۹۷ درصدی طرح توسعه این میدان مشترک، فاز نخست این طرح در دست بهره‌برداری است و به زودی به‌طور رسمی افتتاح می‌شود.

رئیس‌جمهور:

رئیس‌جمهوری گفت: دولت مصمم است سال آینده روزانه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت و میعانات بفروشد و توانش هم وجود دارد.


سیزدهمین نشست وزیران نفت و انرژی؛

سیزدهمین نشست وزیران نفت و انرژی کشورهای تولیدکننده عضو و غیرعضو اوپک شامگاه سه‌شنبه (۱۶ دی‌ماه) با صدور بیانیه‌ای به کار خود پایان داد.


کاهش ۰.۲ درصدی؛

قیمت نفت پس از بن بست مذاکرات روز دوشنبه وزیران اوپک پلاس درباره سطح تولید فوریه و در بحبوحه نگرانیها نسبت به دورنمای تقاضا برای سوخت، در معاملات روز سه شنبه با کاهش روبرو شد.بهای معاملات نفت برنت برای تحویل در مارس ۱۲ سنت معادل ۰.۲ درصد کاهش یافت و به ۵۰ دلار و ۹۷ سنت در ه ...