مدیرعامل پتروپارس:
مدیرعامل گروه پتروپارس، شیوع ویروس کرونا را در اواخر سال ۹۸ مهم‌ترین دلیل تأخیر در بارگیری جکت فاز ۱۱ پارس جنوبی عنوان کرد و گفت: حفاری پنج حلقه چاه این فاز پس از نصب این جکت اواخر بهار یا اوایل تابستان انجام می‌شود.
وزیر نفت:

وزیر نفت در پیامی درگذشت حسین کاظم‌پور اردبیلی را تسلیت گفت و نوشت: باورم نمی‌شود که یاور شفیقم، حسین کاظم پوراردبیلی، ناگهان این جهان فانی را به سوی سرنوشت ابدی ترک گفته باشد و من در سوگ او نشسته باشم.

کسری نوری:

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در پیامی ضمن بیان اینکه تنویر افکار در جهت جلب همراهی و مشارکت اقشار مردم نسبت به فعالیت‌ها و اهداف وزارت نفت سرلوحه کار مان است ، روز جهانی روابط‌ عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

نماینده ایران در هیئت عامل اوپک درگذشت

حسین کاظم‌پور اردبیلی، نماینده ایران در هیئت عامل اوپک که دو هفته گذشته به دلیل خونریزی مغزی در بیمارستانی در تهران به کما رفت، بامداد روز شنبه (۲۷ اردیبهشت‌ماه) دار فانی را وداع گفت.

زنگنه:
وزیر نفت کاهش اخیر قیمت نفت را بی‌سابقه دانست و گفت: حل مسائل مربوط به بازار نفت نیازمند همراهی جهانی است و تولیدکنندگان برای بقا باید با هم همکاری کنند، به‌ویژه تولیدکنندگانی که هزینه بیشتری برای تولید نفت می‌پردازند.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان:
شرکت نفت و گاز اروندان به منظور نگهداشت تولید میدان نفتی دارخوین، احداث خطوط جریانی و تاسیسات سرچاهی پنج حلقه چاه میدان دارخوین به همراه تعمیر و تکمیل پنج حلقه چاه تولیدی این میدان را در برنامه‎های امسال خود قرار داده است.
سرمایه گذاری چین در نفت عربستان
شرکت‌های دولتی چین سرمایه‌گذاری حدود ۱۰ میلیارد دلاری در خرید سهام شرکت آرامکو را بررسی می‌کنند.
نایب رئیس شرکت نفت کویت :
کویت قصد دارد صادرات نفت خام خود را به چین تا بیش از ۶۰۰ هزار بشکه در روز در ۲۰۲۰ افزایش دهد.
وزیر اقتصاد برزیل:
وزیر اقتصاد برزیل گفت که این کشور قصد دارد مذاکراتی در مورد آینده صنعت انرژی با اوپک داشته باشد ولی علاقه ای به پیوستن به این گروه برای قیمت‌گذاری و محدود کردن تولید ندارد.
از سوی زنگنه ابلاغ شد؛
وزیر نفت شیوه‌نامه طرح میزبانی پژوهشگاه صنعت نفت از دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه‌های کشور را ابلاغ کرد.
مدیر عامل پتروشیمی ارومیه:
تندیس واحد نمونه کیفی استانی از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان آذربایجان غربی به پتروشیمی ارومیه اهدا شد.

پر بازدیدها